čeština  english
Pro zobrazení upoutávky potřebujete Macromedia Flash Player, stáhnout jej můžete na stránce www.adobe.com

REZIDENCE OBŘANY

Klidná lokalita zalitá slucem a ohraničená lesem je jako stvořena pro výstavbu samostatných rodinných domů a menších viladomů s nadstadardně řešenými byty s terasami, které společně s pohledem do uklidňující zelené barvy lesa přímo vybízí k relaxaci.

Ve výše položené části lokality jsou navrženy, z důvodu krajinného horizontu jednopodlažní samostatně stojící rodinné domy s podkrovím a eventuelním podsklepením. V nejnižší části se nachází ulice, kterou lemují tři viladomy s dvěma nadzemními podlažími, přízemím a suterénní hromadnou garáží. Nejvyšší podlaží je odstupující s obytnými terasami. Blíže k příjezdu do území je umístěn bodový bytový dům, který svými čtyřmi podlažími akcentuje jinak striktně drženou výškovou hladinu zástavby.

Každý blok má tři respektive čtyři vstupy. Vzhledem k terénnímu sklonu je nástup řešen venkovním schodištěm se vstupem z chodníku na mezipodestu. Schodiště středních vstupů jsou svedena na úroveň suterénu pro přístup do garáží. Přízemní byty jsou řešeny z jihovýchodní strany s přímým vstupem na terasu na střeše zapuštěné garáže. Venkovní prostor bude mezi jednotlivými byty dělen stěnami z pohledového betonu. Každý byt v patře má navrženu terasu orientovanou ve směru nejatraktivnějšího výhledu ( jihovýchodní strana ).
Oba bloky jsou řešeny jako jednoduché kubusy do jejichž hmoty jsou prořezávány otvory pro okenní výplně buďto samostatně nebo v pásech. Z jihovýchodní strany je hmota vybrána výrazně. V těchto prostorech umístěné terasy budou zaručovat žádoucí intimitu venkovního posezení.

Výrazným prvkem uliční fasády budou předsazená schodiště.

Příjezdová komunikace a chodník jsou napojeny z Fryčajovy ulice.
Odstavná stání jsou řešena na jednotlivých pozemcích. U rodinných domů je počítáno vždy s jedním místem v suterénní garáži a s jedním stáním na terénu. Ve dvou bytových domech se v suterénu nachází hromadná garáž s 15 parkovacími místy.

Pro Vaší bližší představu jsme připravili 3D vizualizace bytů.
Fotogalerie obsahuje vizualizace a fotografie lokality.© 2006 REKO a. s. - Všechna práva vyhrazena.  Mobilní verze
Vytvořil RTNext, v.o.s.
Vyhledávání bytů